Odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe w Senacie. Wzięli w nim udział: kardynał Kazimierz Nycz, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, wicemarszałkowie Senatu Maria Koc, Michał Seweryński, Bogdan Borusewicz i Adam Bielan, senatorowie, Szef Kancelarii Senatu Jakub Kowalski oraz pracownicy Kancelarii Senatu.

3078

3082

3113

Marszałek Senatu przyjął z rąk harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju. Tegorocznej, 27. edycji akcji przyświeca hasło „W Tobie jest światło”. „Przekazujemy światło, które harcerze mają w sobie” – powiedziała naczelniczka Związek Harcerstwa Polskiego harcmistrz Anna Nowosad.

3079

„Czekamy na te święta, które niosą nam spokój, nadzieję i siłę. Wspaniałe święta, kiedy Pan Jezus przynosi nam radość i światło. Co roku wzmacniamy się tymi świętami” - powiedział marszałek Senatu. Stanisław Karczewski życzył senatorom, harcerzom i pracownikom Kancelarii Senatu zdrowia, spokoju i spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Marszałek podziękował pracownikom Kancelarii Senatu za zaangażowanie i ciężką pracę.

3080

3083

3081

20.12.2017r.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!